Członkostwo

§12
Członkiem zwyczajnym może być osoba fizyczna, która:
złoży deklarację członkowską w formie pisemnej,
zostanie przyjęta przez Zarząd Stowarzyszenia,
uiści składkę członkowską.

>>deklaracja czlonkowska<<


 KARTA CZŁONKOWSKA

LISTA CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA KITEBOARDING BEKITE

  1. Bartosz Pogorzelski – od 30.05.2015
  2. Roma Czapla – od 30.05.2015
  3. Łukasz Serafin – od 30.05.2015
  4. Alina Serafin – od 30.05.2015
  5. Stanisław Czapla – od 30.05.2015
  6. Ralf Baumgarten – od 30.05.2015
  7. Marika Czapla – od 30.05.2015
  8. Andrzej Drozd – od 30.05.2015
  9. Katarzyna Kudelska – od 30.05.2015
  10. Olek Czapla – od 30.05.2015
  11. Andrzej Stawicki – od 30.05.2015
  12. Jarosław Prokop – od 30.05.2015
  13. Rafał Gajewski – od 30.05.2015
  14. Michał Łukaszek – od 30.05.2015
  15. Rafał Kliński – od 30.05.2015
  16. Krzysztof Ziemecki – od 30.05.2015
  17. Przemysław Twardzik – od 30.05.2015
  18. Krzysztof Hachaj – od 30.05.2015
  19. Robert Wnorowski – od 30.05.2015
  20. Ilona Wróbel – od 30.05.2015
  21. Krzysztof Wróbel – od 30.05.2015
  22. Adriana Milczewska – od 30.05.2015
  23. Marzena Pudłowska – od 30.05.2015
  24. Aleksandra Pudłowska – od 30.05.2015
  25. Krzysztof Pudłowski – od 30.05.2015
  26. Luiza Prokop – od 30.05.2015
  27. Krzysztof Prokop – od 30.05.2015
  28. Angelika Jędrzejczyk – od 25.07.2015
  29. Arkadiusz Fischbach – od 25.07.2015
  30. Radosław Szymanowski – od 25.07.2015
  31. Dominika Kowalczyk – od 25.07.2015
  32. Daniel Tymoszuk – od 25.07.2015
  33. Daria Tymoszuk – od 25.07.2015
  34. Klaudia Filip – od 25.07.2015
  35. Sebastian Filip – od 25.07.2015
  36. Wojciech Raszkiewicz – od 25.07.2015
  37. Andrzej Wenta – od 25.07.2015
  38. Brygida Katarzyna Wolska – od 25.07.2015
  39. Piotr Brzezowski – od 25.07.2015
  40. Anita Usielska – od 25.07.2015
  41. Kamil Kopeć – od 25.07.2015
  42. Anna Juga – od 25.07.2015
  43. Kamil Budaszewski – od 25.07.2015
  44. Wojciech Burzyński – od 25.07.2015
  45. Michał Filipiak – od 25.07.2015
  46. Marcin Woźniak – od 25.07.2015
  47. Alexandra Malinowski – od 25.07.2015
  48. Przemysław Malinowski – od 25.07.2015
  49. Tomasz Brzezowski – od 25.07.2015
  50. Martyna Wróbel – od 25.07.2015
  51. Marek Tarkowski – od 25.07.2015
  52. Magdalena Stawiarz – od 11.02.2016
  53. Ireneusz Frączek – od 11.02.2016
  54. Maciej Pawelczyk – od 30.04.2016
  55. Agnieszka Olszewska – od 30.04.2016
  56. Tomasz Kępiński – od 30.04.2016
  57. Dariusz Kosior – od 30.04.2016
  58. Sylwester Karczyński – od 30.04.2016
  59. Piotr Kuleczka – od 30.04.2016
  60. Rita Pogorzelska – od 30.04.2016
  61. Andreas Ambrozy – od 30.04.2016
  62. Florian Koniński – od 30.04.2016
  63. Bartosz Sojda – od 30.04.2016
  64. Tomasz Wiercioch – od 30.04.2016
  65. Adrian Winiarczyk – od 13.08.2016
  66. Dominik Wochnik – od 13.08.2016
  67. Tomasz Sobstel – od 13.08.2016
  68. Jacek Daktera – od 13.08.2016
  69. Dariusz Jakubiec – od 13.08.2016
  70. Filip Reś – od 13.08.2016
  71. Piotr Marchlewski – od 13.08.2016
  72. Wiesław Koc – od 13.08.2016
  73. Michał Brzezowski – od 13.08.2016
  74. Aleksandra Gronczewska – od 13.08.2016
  75. Marcin Gadomski – od 13.08.2016
  76. Paweł Widuliński – od 13.08.2016
  77. Renata Kępińska – od 30.04.2017
  78. Dawid Karczyński – od 30.04.2017
  79. Grzegorz Kelar – od 30.04.2017
  80. Artur Kołodziej – od 26.10,2017
  81. Henryk Łapkiewicz – od 26.10,2017
  82. Piotr Ormaniec – od 26.10,2017
  83. Dariusz Warcholak – od 26.10,2017
  84. Grzegorz Kowalczyk – od 26.10,2017
  85. Krzysztof Wnuk – od 26.10,2017
  86. Robert Gutowski – od 26.10,2017 

     

Ładowanie